Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

האלגוריתם להצלחה

בעידן שבו שחקן כדורגל הוא כבר עסק פיננסי לכל דבר, החל בביצועים על המגרש וכלה בשווי שוק גבוה, ההצלחה של כל שחקן בתום " עידן הסמלים" הוא בעיקר לשאוף הכי גבוה בתחום תוך שאיפה למצוינות ביכולת האישית. מעבר לפן המנטלי יש את הצד המקצועי שתומן ברובו את ההצלחה כי הרי הוא הבסיס להצלחה. ריכזנו את ששת התועלות המרכזיות והתרומות של האנליסט אישי לשחקן.

כיוון

לעיתים, ואפילו ברוב המקרים, שחקני כדורגל ברחבי העולם לא מוצאים את עצמם בכל נושא קבלת ההחלטות, אם ברמת המיקרו של בעיטה לשער , הצטרפות להתקפה או סגירה אלכסונית וברמת המאקרו של חתימה בקבוצה מסוימת והתנהלות מול מועדון. אנליסט אישי באמצעות נתונים מכוון את השחקן לתיאום הפעולות הנכונות בשני התחומים תוך בשימוש רציף בסטטיסטיקה ובנתונים והבאתם לידי ביטוי בהסקת מסקנות.

דרך

אז כבר יש כיוון, אבל מה עם דרך? אנליסט אישי הוא הוויז לכדורגלן, כזה שימצא את הנתיב ביותר והטובה ביותר להגיע ליעד. וכמובן, שככל שהיעד רחוק יותר כך נדרשת יותר עבודה, תחכום והבנה. רק לא להיעצר בשולי הדרך.

וויזאוליה

וידאו, וידאו ועוד פעם וידאו. אין תחליף לעין בכדורגל וככל שנצפה יותר בביצועים שלנו תמיד נדע מה יש לשמר ומה צריך לשפר. ברגע שהאנליסט אישי מסביר לשחקן ומגבה באמצעות וידאו את כל הדאטה עליו הסתמך, המשמעות גדולה אף יותר והיכולת לתקן על המגרש קיימת.

ראש צלול

ספורט באופן כללי הוא תחרות שהיא בעיקר מנטלית. ראש נקי בעבודה מוביל לתוצאות גבוהות יותר גם כאשר הלחץ גובל על כלל חברי הקבוצה. אחת התועלות המרכזיות של אנליסט אישי היא איזון. גם בתקופות פחות טובות וירידה ביכולת ( פחות כיבושים, איבודי כדור ..) לשמור על פרופורציה ולהבין שכמאמר הקלישאה, ירידה היא תמיד לצורך עליה.

גיוון

יש שיסכימו איתי ויש שלא, אך הכדורגל השתנה. לאו דווקא מבחינת התפאורה או ה-VAR ,  אלא דווקא במגרש. חלוצים וקשרים עובדים גם על לחץ גבוה, בלמים מצטרפים להתקפה ואפילו יש כבר שוערים שמבשלים. אנליסט אישי טוב ילמד את השחקן לגוון במשחק . מצד אחד, עדיין לזכור שהכי חשוב זה לבצע את העבודה שנדרשת במגרש לפי הוראות המאמן ומצד שני, לתת אקסטרה.( יובל אשכנזי, כבר אמרנו?)

לאבד פחות אנרגיה

הדבר החשוב ביותר בעולם האנליזה בספורט. שחקן רץ בממוצע 11.8 ק"מ למשחק. הדבר החשוב ביותר הוא לנהל את מרחק הריצה הזה בצורה המיטבית, ופה נכנס תפקיד האנליסט. אפשר לסיים 90 דק' של משחק עם עוד קצת אוויר בריאות אבל במשחק יעיל וחכם. לא מעט שחקנים היום עובדים בשיטה הזאת  ) רונאלדו לדוגמא, עם ממוצע של 10.5 ק"מ למשחק) וזה אכן אפשרי, עם השנים הכדורגל הפך למשחק אסטרטגי ועלינו לפעול לפי הכללים. יוהאן קרויף הגדול עוד חיזק זאת כשאמר " כדורגל הוא משחק פשוט, אבל הכי קשה- לשחק כדורגל פשוט"

לחיפוש אחר אנליסט אישי\ סקאוט קרוב לאיזור מגוריך לחץ כאן

חולם להיות אנליסט או סקאוט? להכשרה המלאה לחץ כאן

שיתוף ברשתות חברתיות:

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter

מאמרים נוספים

האלגוריתם להצלחה

בעידן שבו שחקן כדורגל הוא כבר עסק פיננסי לכל דבר, החל בביצועים על המגרש וכלה בשווי שוק גבוה, ההצלחה של כל שחקן בתום " עידן

קרא עוד »

שידור משחקי כדורגל

משחקי כדורגל משחקי כדורגל הם אהבה של אנשים רבים ולכן הם מאושרים להימצא במשחקי הכדורגל של הקבוצה שהם אוהדים, לקרוא קריאות עידוד ולהיות בעניינים כאשר

קרא עוד »

אנליסט אישי למה זה נחוץ?

בעידן שבו הסטטיסטיקות והנתונים שינו את המגמה החשיבתית בעולם הספורט והכדורגל בפרט, גברה גם התחרותית. מעבר למאבק הקבוצתי על זכייה באליפות, ישנו גם מאבק אינדיבידואלי

קרא עוד »

קורס אנליסט אישי

אנליסט אישי. מה לומדים בקורס ומי מעביר אותו? מדובר בקורס ייחודי מסוגו, המתפרס על פני 7 מפגשים, אותם מעביר אוהד אפרת, האנליסט האישי של שחקן

קרא עוד »

myscout

רוצה לקבל 5 הצעות אטרקטיביות באזור מגוריך?

השאירו פרטים ואנליסטים מוסמכים ע"י מנהלת הליגה יחזרו אליכם

myscout

דילוג לתוכן